Brežice gostile 48. srečanje športnikov iz obmejnih dežel
Brežice so 19. in 20. junija gostile 48. srečanje slovenskih športnikov iz obmejnih dežel, tradicionalno športno-prijateljsko prireditev, ki že skoraj pet desetletij povezuje mlade športnike iz obmejnih dežel. Na dogodku se je zbralo več kot 200 mladih športnikov iz Italije, Avstrije, Madžarske, Hrvaške in Slovenije, ki so se pomerili v nogometu, košarki, odbojki in namiznem tenisu.
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array
Array