• Programi
  • Objekti
  • Projekti
  • Galerija
  • Kontakt
  • Glasujte za najbolj priljubljenega športnika, športnico ali ekipo leta

    9. 3. 2020

    Članice Športne zveze Brežice so v skladu s Pravilnikom Športne zveze Brežice o dodeljevanju priznanj za dosežke na področju športa v občini Brežice in doseženimi rezultati v letu 2019 občanom v glasovanje predložile 11 predlogov za najbolj priljubljenega športnika/športnico/ekipo leta.

    Občani svoje glasove oddajo preko spletne ankete na spletni strani Športne zveze Brežice. Pri dokončnem izboru bodo upoštevane vsi glasovi, oddani do vključno 22. marca 2020.

    Nagrada občanov in druge strokovne nagrade bodo podeljene na svečani prireditvi 26. marca 2020 ob 18.00 uri v Domu kulture Brežice.

    1.     BENO KUNST, športna gimnastika - mnogoboj, drog 1. mesto, Državno prvenstvo (mladinci), Maribor, trener Drago Žerjav, Telovadno društvo Sokol Brežice.

    2.     VID OŠTRBENK, kajak na divjih vodah – šprint (K1), 1. mesto, Svetovno prvenstvo (mladinci), Banja Luka, trener Mitja Oštrbenk, Kajak kanu klub Čatež.

    3.     LAN URŠIČ, atletika – skok s palico, 1. mesto, Državno prvenstvo (U23), Nova Gorica, trener Jure Rovan, Atletski klub Brežice.

    4.     NASTJA GALIČ, karate – kate, 2. mesto, Državno prvenstvo za članice, Črnomelj, trenerka Metka Galič, Karate klub Brežice.

    5.     BARBARA ŠPILER, atletika – met kladiva, 27. mesto, Svetovno prvenstvo, Doha, trener Primož Kozmus, Atletski klub Brežice.

    6.     EKIPA ČLANOV SK BREŽICE (MATEJ KRAJNČIČ, DAVID ROŽMAN in GREGOR KUHAR), streljanje – pištola 10m, 2. mesto, Državno prvenstvo, Mengeš, trener Robert Ferenčak, Strelski klub Brežice.

    7.     JEDERT JEVŠEVAR in MARUŠA RUS, ju-jitsu – duo sistem ženski pari, 2. mesto, Svetovno prvenstvo (U21), Abu Dhabi, trener Jure Žabjek, Društvo borilnih veščin Katana.

    8.     VID OŠTRBENK IN MAJ OŠTRBENK, kanu – dvosed (C2), 3. mesto, Svetovno prvenstvo (mladinci), Banja Luka, trener Mitja Oštrbenk, Kajak kanu klub Čatež.

    9.     MAJ OŠTRBENK, kanu – divje vode (C1), 1. mesto, Evropski ECA pokal (mladinci), Osilnica, trener Mitja Oštrbenk, Kajak kanu klub Čatež.

    10.  NINA PIŠKUR, ju-jitsu - +70, Evropsko prvenstvo (U18), Kreta, trener Ognjen Saje, Društvo borilnih veščin Katana.

    11.  TADEJ ZOBARIČ in ANEJ ROŽMAN, ju-jitsu – duo sistem moški pari, 7. mesto, Svetovno prvenstvo (U18), trener Jure Žabjek, Društvo borilnih veščin Katana.